Feldhaus Klinker, yüzeyindeki geometrik şekillerle klinker tuğla astarların görünümünde devrim yaratıyor ve bu ürün yeniliğini Architect @ Work'te sunuyor.

OLASILIKLARI YENIDEN DÜŞÜNÜN! - Cephe tasarımı için seçeneklerinizi düşünün. Bu, mimarlar ve planlamacılar için zorlu bir görevdir.

Klinker tuğla astarlar, malzeme ve estetik açısından kaplama tuğlalarına karşılık gelir. Feldhaus Klinker 40 yıldır klinker tuğla astarlarını daha sonra satılacakları kalınlıkta üretmektedir. Taşın tamamının daha sonra kesilmesi ve dolayısıyla kaynak israfı söz konusu değildir. Nesiller boyu dayanan bir ürün için kaynak tasarrufu sağlayan üretim. Bu, sürdürülebilir binanın ekolojik ilkesine karşılık gelir.

Şimdiye kadar, benzersiz bir görünüm ve his ile puan kazanmayı başardık: Tuz veya kömür fırınlama, zımparalama, engoblar ve sırlar, grenleme ve çok daha fazlası. Ama bu bizim için yeterli değildi. Astar tuğla alanında bir inovasyon lideri olarak, astar tuğlalara yeni bir şekil vermek için teknik olanaklar yarattık:

Bu "mazgallı şekil" birçok olası geometriden sadece bir tanesidir. Mimarlara ve planlamacılara projeleri için benzersiz bir geometri geliştirmelerinde destek oluyoruz. Bizimle iletişime geçin ve klinker tuğla astarlarla yaratıcı cephe tasarımında yeni bir sayfa açın!