Feldhaus Klinker ve Sievert 10 yıllık garanti ortaklığını tamamladı

Almanya'nın uluslararası alanda faaliyet gösteren klinker tuğla ve astar tuğla fabrikası Feldhaus Klinker ile Avrupa'nın önde gelen birinci sınıf yapı malzemeleri tedarikçisi Sievert, cephe güvenliğini garanti altına almak amacıyla bir garanti ortaklığına girdiler. Garanti, beton ve prekast beton elemanların yanı sıra monolitik duvarcılık üzerindeki tuğla kayma yapıştırması için de geçerlidir. Feldhaus Klinker'den toplam 12 klinker tuğla astar ürün hattı ve Sievert ürün markaları akurit ve quick-mix'ten 15 sistem ürününden oluşmaktadır.

Garanti ortaklığı ile iki şirket, Feldhaus klinker tuğla astarlarının Sievert sistem ürünleri kullanılarak profesyonelce monte edilmiş olması koşuluyla, cephe konstrüksiyonundaki kusurlardan toplam on yıl boyunca sorumlu olmayı taahhüt ediyor. Bu garanti, cephenin sızıntı ve çiçeklenmeye karşı korunmasının yanı sıra garanti ortakları tarafından komple bir sistem olarak tedarik edilen malzemelerin dona ve hava koşullarına dayanıklılığını ifade eder. Özellikle sızıntı ve çiçeklenme, klinker tuğla cephelerin hızla çirkin görünmesine neden olabilir. SECON®, Sievert'in kendi geliştirdiği ve patentli bağlayıcı teknolojisidir ve harçtan sızıntı ve çiçeklenmeyi güvenilir bir şekilde önler. Bu teknoloji, Sievert markalı hızlı karışım S-FM derz harcında ve akurit markalı FM-R tuğla kayma derz harcında kullanılmaktadır.

10 yıllık garanti sözleşmesi aşağıdaki iletişim bilgileri kullanılarak Sievert'ten talep edilebilir: Telefon: +49 4191 808944 | E-posta: planungsservice@sievert.de