Dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan Red Dot Ödülü, her yıl çeşitli tasarım kategorilerindeki üstün başarıları onurlandırmaktadır. Feldhaus Klinker bu yıl "Kentsel Tasarım" kategorisinde yenilikçi yaklaşımı ve vurgu karolarının olağanüstü tasarımıyla uluslararası jüriyi ikna etti.

Feldhaus Klinker'in ödüllü iki vurgulu tuğlası, kentsel alanlarda estetik ve işlevselliğin birleşiminin bir örneğidir. Zamansız tasarımları, çok yönlülükleri ve kaynak tasarrufu sağlayan üretimleri, onları kentsel ortamlardaki mimari projeler için olağanüstü unsurlar haline getirmektedir. "Form 21" klinker tuğla astar kendine özgü geometrisiyle öne çıkarken, tarak yapılı klinker tuğla astar renk değişim efektiyle dikkat çekiyor. Görüş açısına bağlı olarak görsel görünümünü değiştirir.

Tarak yapılı vurgulu kayışlar
Tarak yapılı vurgulu kayışlar

Form 21
Form 21" vurgu şeridi

Ürünler, dünyanın dört bir yanından gelen yüzlerce başvuru arasından seçildi ve üstün tasarım kaliteleri nedeniyle onurlandırıldı.

Red Dot Ödülü, Feldhaus Klinker'in yalnızca en yüksek estetik standartları karşılamakla kalmayıp aynı zamanda sürdürülebilirlik ve işlevsellik gerekliliklerini de yerine getiren klinker ürünlerinin lider tedarikçisi konumunun altını çiziyor.

Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://www.feldhaus-klinker.de/red-dot/